Moll S9 tool

Moll S9 on kutse liikuma; ahvatlus istumist ümber mõtestada. See teeb lõpu kõikidele konventsioonidele. See on tool igale kehasuurusele ja igale istumisideele. Vastutasuks saab seda ideaalselt inimesele kohandada ja pakub lõpmatult palju võimalusi. Kas eest, tagant või küljelt – moll S9 avardab silmapiiri ja hoiab liikuva istmega keha liikumises.

 

Väikestest suurteni paljudeks aastateks

Moll S9 sobib igale kehale – olenemata sellest, kas laps või täiskasvanu, väike naine või suur mees. See on võimalik tänu istme kõrguse ja sügavuse reguleerimisele kahes kõrguse ja sügavuse vahemikus.

Istme kõrguse reguleerimine: astmeteta

Istme kõrgust reguleeritakse astmeliselt gaasivedru abil. Seega sobib moll S9 kehamõõtudele 100-200 cm. Istme kõrgus on reguleeritav vahemikus 34 cm kuni 57 cm. Istme sügavus 32 cm kuni 45 cm.

Kujunduskeel, mis kõnetab

Moll S9 disain on täiesti ainulaadne. See integreerub oma keskkonda, kuid sellel võib olla ka sooloefekt, seades tugeva visuaalse aktsendi. Moll S9 loodi ja töötati välja molli disainikeskuses.

Tervislik iste nõuab liikumist

Moll S9 väldib teadlikult kõike, mis piiraks loomulikku kehahoiakut. Sellel pole ei käetuge ega lordoositugesid. Selle kompaktne disain võimaldab tooli võtta mis tahes isteasendis.

63 kujundust

Istme ja seljatoe kergesti hooldatavad katted on saadaval kaheksas värskes värvitoonis. Alates korralikust beežist või tumepruunist kuni hele- ja tumesiniseni ning kuni tugevate värvideni sidruni, oranži ja roosani.

Mitmetsooniline istmepadi

Mitmetsooniline istmepadi sisaldab erineva kõvadusastmega piirkondi. Olenevalt istme asendist istmepõhjal tagab see optimaalse vasturõhu nii väikese kui ka suure kehaga inimestele.

Liigu edasi

Kiikuv seljatugi järgib keha, kutsub end toetuma ja pakub tuge. Liigutatav iste tagab istme õige kaldenurga. Selle tulemusena muudab iste oma asendit 4° tahapoole umbes 7° ettepoole.

moll kvaliteedi lubadus

Pigem müüme teile igaveseks uue mööbli, kui müüme teile igavesti uut mööblit. Maksimaalseks tootenaudinguks: 5-aastane kvaliteedigarantii, 5-aastane saadavuse garantii ja 100% moll.

Kaasas panipaik

Istme all olevast lahtrist leiate kokkupaneku paigaldusvõtmed ja kasutusjuhendi. Ja ka muud pisiasjad leiavad siin oma kindla koha.

Silmapaistev – kõigis küsimustes
…tšempion lühidalt

Silmahakkavad värvid

8 värvi seljaelemendid

8 värvi istmeelemente

kombineerida vastavalt soovile

64 variatsiooni

Reguleeritavus

Istme sügavus: 32-45 cm

Istme kõrgus: 34-57 cm

Seljatoe kõrgus: 39-49 cm

Kannatab kuni 100 kg

Jalus

Valge

viieharuline jalaalus

Istme kaldenurk

4° tahapoole

7° edasi

maksimaalselt 5° küljele

Disain rattad

reguleeritavad automaatsed pidurid

sobib kõvade ja pehmete põrandakatete jaoks

Auhinnad

Saksa disainiauhind

GS sertifikaat / TÜV sertifikaat

Garantiid

5-aastane kvaliteedigarantii

5-aastane garanteeritud saadavus

Valmistatud Saksamaal

lihtne kokkupanek