KÕRGUSES REGULEERITAVAD KONTORILAUAD - NII KOJU KUI KONTORISSE

Ergonoomilised kontorilauad

Kontorimööbli üks kõige olulisem mööbliese on kindlasti kontorilaud. Kuna me veedame umbes 8 tundi päevas tööd tehes, siis on oluline, et töölaud oleks mugav, funktsionaalne ning tervist soosiv. Moll on loonud kirjutuslauad, mis lisaks praktilisusele, on ka justkui eraldiseisvad disainielemendid ruumi sisustuses tänu oma ebatraditsioonilisele välimusele. Minimalistliku disainiga ergonoomilised töölauad sobivad nii kontorisse kui ka kodusesse töötuppa. Lauda saavad kasutada nii lapsed kui ka täiskasvanud, kuna mööbel on kõrguses reguleeritav. Laudade reguleerimisulatus on olenevalt lauast 56-118cm. 

Moll T1 kontorilaud

T1 avaldab muljet oma lihtsuse ja funktsionaalsusega. See pakub ülikiiret kõrguse reguleerimist kangiga, reguleerimisvahemikus 69–114 cm. Reguleeritav vedrumehhanism tagab, et reguleerimine jääb pingutuseta, isegi kui laud on koormatud raamatute, laiendusmoodulite ja muude raskustega

Moll T2 kontorilaud

T2 disainimisel seadis Moll lõppkasutaja kõigi projekteerimispüüdluste keskmesse. Eesmärk oli võimaldada liikumist ja pingutuseta regulaarset kehaasendi muutmist, et tagada töölaual täiuslik ergonoomika.

Moll T6 kontorilaud

Teie töökeskkonna viimine järgmisele tasemele: T6 pakub ümarat MDF-ist lauaplaati, millel on valge või must SoftTouch-viimistlus, elektriline kõrguse reguleerimine vahemikus 56–118 cm, sisseehitatud toitehaldus ja valikulised sahtlid, millel on “push-to-” avatud” mehhanism.

Moll T8 / T8 Exclusive kontorilaud

Moll T8 ei kirjelda ükski sõna. See võib olla kirjutuslaud. Töölaud. Kohvilaud. Püsiv laud. Moll T8 on kõik, mida soovite. Moll T8 kohandub usaldusväärselt iga töö-, elu- ja elufaasiga. T8 Exclusive on lihtsalt muudetav elektrilise kõrguse reguleerimisega vaid 56–118 cm. Pulbervärvitud survevalu alumiiniumist valmistatud valikulise kõrguse adapteriga saab laua põhikõrgust veel 10 cm võrra pikendada.