KÕRGUSES REGULEERITAVAD KONTORILAUAD - NII KOJU KUI KONTORISSE

Ergonoomilised kontorilauad

Kontorimööbli üks kõige olulisem mööbliese on kindlasti kontorilaud. Kuna me veedame umbes 8 tundi päevas tööd tehes, siis on oluline, et töölaud oleks mugav, funktsionaalne ning tervist soosiv. Moll on loonud kirjutuslauad, mis lisaks praktilisusele, on ka justkui eraldiseisvad disainielemendid ruumi sisustuses tänu oma ebatraditsioonilisele välimusele. Minimalistliku disainiga ergonoomilised töölauad sobivad nii kontorisse kui ka kodusesse töötuppa. Lauda saavad kasutada nii lapsed kui ka täiskasvanud, kuna mööbel on kõrguses reguleeritav. Laudade reguleerimisulatus on olenevalt lauast 56-118cm. 

moll T5 kontorilaud

Moll T5 kontorilaud

Beežis toonis elegantne ning mugav moll T5 kontorilaud avaldab muljet nii kõrguse kui ka lauaplaadi tõstenurga reguleeritavusega. See muudab moll T5 töölaua ideaalseks kodukontori lauaks, mida saavad kasutada nii lapsed kui ka täiskasvanud tänu manuaalsele tõstemehhanismile. 

Moll T7 kontorilaud

Moll T7 kirjutuslaud on igaühe lemmik, kuna ta pakub mugavat ja ergonoomilist lahendust mistahes pikkuses inimesele ja mistahes keskkonda enda ajatu ning minimalistliku disainiga. Lauda saab valida nii erinevates materjalides, toonides kui ka mõõtudes. Laud on pälvinud 2016. aastal nii Red Dot Design kui ka German Design disainiauhinnad. 

moll t7 büroolaud