PARIM VALGUS, IGAS ASENDIS

Reguleeritav valgus nii öösel kui päeval

Naturaalne päevavalgus on alati eelistatud kunstlikule valgusele. Seepärast on soovitatav laud paigutada akna alla. Paraku aga ei ole see kogu aeg võimalik ruumi paigutuse või hilisõhtuste õppimiste tõttu. Kui piisav valgustus tõstab kindlasti heaolutunnet, siis ebapiisav valgustus nõrgendab kontsentratsioonivõimet, võib põhjustada peavalu ning väsitada silmi. Need on mõjuvad põhjused, mispärast tuleks kindlustada õpilase laud hea valgustusega. molli LED lambid pakuvad optimaalset valgustust nii õppimiseks kui töötamiseks. Lambid on väga liikuvad ja paindlikud, tänu millele saab neid paigutada selliselt, et varjud ei segaks lapse tööd.

Flexlight

Flexlight’il on omadused, mis panevad iga lapse silmad särama. Lisaks pehmele reguleeritavale LED valgustusele ja lambi paindlikusele on lambil lüliti, mille nupu värvi annab muuta kõikides vikerkaarevärvides. See nupp töötab ka öölambina. Peale selle on lambi küljes on ka USB kaabel, mida saab kasutada akupangana mobiiltelefonide, MP3-de ja tahvelarvutite laadimiseks.  

moll flexlight laste kirjutuslaua lamp
moll L7 laualamp

L7 disainlamp

moll L7 laualamp sobib hästi just moll T7 disainlaua valgustamiseks. Ta on ideaalne valgusallikas, kuid ei püüa liiga palju tähelepanu sinu töökeskkonnas tänu oma lihtsale kuid elegantsele disainile. Samas on ta ääretult funktsionaalne ja ekonoomiline. 

Mobilight

Pole kahtlust, et hea valgus leevendab silmade pinget õppimisel. Kui päevavalgus väheneb, suureneb silmade pinge ja kontsentratsioon väheneb. Oma keerukate pöördliigendite ja 90° reflektoriga tagab Mobilight LED-valgusti, et töölauale ei lange kehavarju. Mobilight sobib nii parema- kui ka vasakukäelistele. Kuidas see töötab? Lambipead saab hõlpsasti paigaldada vasakule või paremale.