Champion kirjutuslaud lastele

moll champion otse lauapool üles

Champion lauda saab kohandada täpselt sinu lapse vajadustele. Tal on hõlpsalt liikuvad suure mahutavusega sahtlid, tugevad ning liikuvad panipaigad, pikendusplaadid lisapinna tekitamiseks, sisseehitatud kaablikanal ning suur värvivalik muutmaks lauda vastavalt lapse eelistustele.

Kõrguse muutmine

Jo-jo ideel põhinev patenteeritud “Comfort” kõrgust reguleeriv süsteem on lastele kasutamiseks imelihtne ja turvaline.

Poolitatav lauaplaat

Poolt lauaplaati saab tõsta lugemiseks, kirjutamiseks, joonistamiseks, kasutades teist poolt horisontaalse tööpinnana.

Unikaalne tõstepositsioon

Vasakut nuppu tõmmates lauaplaat tõuseb, paremat nuppu tõmmates langeb. See välistab häirivad vahed paneelide vahel, kui plaati pole tõstetud. Lastele ohutu ja TÜV-testitud.

Juhtmevaba laadimissüsteem

Juurde on võimalik tellida juhtmevaba laadimise funktsioon nutiseadmetele.

Saadaval kolmes versioonis

  • Front Up – tervik (sobilik kõigile)
  • Left Up – vasak üles (sobilik paremakäelistele)
  • Right Up – parem üles (sobilik vasakukäelistele)

Lisainfo

Kaal: 19,9 kg

Mõõtmed: 120 × 72 × 53-82 cm

Küljeplaatide värvivalik

Valikus on 6 kaasaaegset tooni; kusjuures kasutatud on keskmise tugevusega fiiberlauda, mis on kaetud kõrgkvaliteetse lakiga.

Lisaks on 2 täispuidust küljeplaati, mis annavad lauale rohkem loodusliku tunde. Nii tamme kui ka kreeka pähklipuust plaadid on kaetud õliga. 

Jo-jo & laua aktsentide värvid

Iga Championi lauaga käib kaasas stiilne karp, mis sisaldab endas 8 värvilist dekoratiivklotsi, millega saab katta erinevaid laua elemente. See tähendab, et sa ei pea värvivalikus otsustama kohe, sa saad neid ajas vahetada vastavalt oma soovidele ja tujudele. 

Aksessuaarid

Iga Championi laua juurde kuuluvad sellised praktilised vahendid nagu kokkuvolditav raamatuhoidja, suurendusklaasiga magnetiline mittelibisev joonlaud ning nagi koolikotile. Nimetatud lisavidinad täiendavad ideaalselt õppimiskeskkonda. Lisaks on ka nende tootmise puhul jälgitud kvaliteedinõudeid ja rõhku pandud kestvusele. 

Lisapinnad

Olemasolevat lauda saab laiendada erisuguste laienditega nii kõrgusesse kui ka laiusesse mistahes ajahetkel. Selline süsteem ei taga vaid seda, et laud lapsega kasvab, aga ka pakub optimaalseid õppimis- ja töötamistingimusi. 

GDA-reddot-Champion auhinnad

moll Champion valiti välja rahvusvahelise ekspertide žürii poolt oma väljapaistva disaini pärast ning ta võitis auhinna Red Dot Design Award 2012. Reddot on rahvusvaheline auhind kõrge disainikvaliteedi eest ning selle võidavad vaid need tooted, mis erinevad teistest märkimisväärselt oma disaini poolest. 

moll Champion nomineeriti tuntud auhinnale German Design Award 2018. German Design Council valib igal aastal välja tooted, mis on eeskujuks teistele brändidele disainimaastikul.