VASTAVALT LAPSE EALE KOHALDATAV TOOL

Ergonoomilised kirjutuslaua toolid

Õige tooli valik on sama oluline kui õige laua valik. Vastavalt lapse eale kohaldatav tool on eelduseks ergonoomiliselt õige istumisharjumuse kujunemisel. Molli ergonoomilist tooli saab kohandada igas dimensioonis – istme kõrgust ja sügavust kui ka seljatoe kõrgust annab muuta vastavalt individuaalsetele füüsilistele nõudmistele. Tooli põhi on turvaline ja stabiilne. Ratastel on pidurid, et tool ei libiseks ei istumisel ega ka püsti tõusmisel. Nii seljatoe katteid kui ka istumispatju on võimalik eemaldada ning pesta. Mõlemad on saadaval kümnes erinevas toonis. Moll Maximo ja Scooter on ideaalsed toolid laste ergonoomilisse õppimiskeskkonda.

Moll S3 tool

Klassikaline disain, mis on sisuliselt taandatud: vormitud pöögipuidust istmekate, must või valge, disainrattad ja 3D-kiikmehhanismiga gaasivedru.

Moll S6 tool

Ergonoomika on reguleerimise küsimus: Moll S6 pakub kõiki funktsioone, mis sobivad teie keha mõõtmete ja proportsioonidega: kas istme kõrgus, istme sügavus või iseseisvalt reguleeritav seljatoe kõrgus.

Moll S9 tool

Moll S9 on kutse liikuma; ahvatlus istumist ümber mõtestada. See teeb lõpu kõikidele konventsioonidele. See on tool igale kehasuurusele ja igale istumisideele. Vastutasuks saab seda ideaalselt inimesele kohandada ja pakub lõpmatult palju võimalusi. Kas eest, tagant või küljelt – moll S9 avardab silmapiiri ja hoiab liikuva istmega keha liikumises. 

maximo black laste tool

Moll Maximo lastetool

Minimalistlik Maximo tool on kooslus värvist, turvalisusest ja ergonoomikast. Valida on võimalik erinevate materjalide, toonide ja mustrite vahel. Toolil on kaks salasahtlit ning ta pakub istumisel ülimat mugavust. Nii tooli kõrgust, sügavust kui ka seljatoe kõrgust on võimalik reguleerida, et tagada ergonoomiliselt korrektne istumisasend. 

Moll Scooter pöördtool

Kõrgkvaliteedilised materjalid, suurepärane käsitöö ning ergonoomilised omadused muudavad Scooter tooli ideaalseks igaühele. Seda annab kohaldada vastavalt kehale, muutes tooli kõrgust ja sügavust kui ka seljatoe kõrgust. Tool vastab ka kõige kõrgematele nõudmistele istumismugavuse kui ka toestuse osas. 

Scooter lastetool_valge-petrol