LISAD, MIS TOOVAD VÄRVE JA LOOVAD MEELEOLU

Praktilised aksessuaarid Champion, Winner ja Joker lauale

Tihtipeale on just detailid need, mis teevad toote eriliseks. Molli laudade lisad on väga praktilised ja kvaliteetsed. Iga lauaga tuleb kaasa raamatuhoidja, magnetiline joonlaud ning nagi koolikotile. Winneri standardkomplekti juurde kuuluvad lisaks ka OrgaSet organizer (sahtli organiseerija) ja mahukas hiigelsuur sahtel. Kõiki neid lisasid ja palju muudki on võimalik ka eraldi juurde soetada.

Läbipaistev raamatuhoidja

Mollil on ka teine raamatuhoidja, mis on raamatuhoidja, šabloon ja suurendusklaas kõik ühes. Lisa käib kaasas nii Winneri kui ka Compact lauaga. 

Koolikoti nagi

Molliga on isegi lapse koolikotil kindel koht. Koolikoti hoidjat on võimalik riputada laua külgedele. Sel moel on töövahendid alati käeulatuses. 

Magnetiline joonlaud

Peale joonestamise saab molli joonlauda kasutada ka luubina ning tema magnetiline sisemus ei lase tal laualt libiseda. Joonlaud on Championi ja Winneri aksessuaaride hulgas.  

Läbipaistev joonlaud

Jokeri juurde kuulub laua külge kinnitatav lihtne, läbipaistev ja libisemiskindel joonlaud.

 

 

moll Orgaset Winner sahtlikorrastaja
OrgaSet

Orgaset mahub ideaalselt Molli laudade kui ka sahtlibokside hiigelsuurtesse sahtlitesse. Tänu Orgasetile on kirjutusvahendid alati organiseeritud.

Kaablihoidja

Kaablihoidja funktsioon on tagada juhtmete organiseeritus.

Kokkuvolditav raamatuhoidja

Molli metallikas raamatuhoidja on väga luksuslik ja praktiline element nii õppimiseks kui ka õpetamiseks. Kokkuvoldituna mahub ta kotti ning saab koolis kaasas kanda. Raamatuhoidjal on kaks kinnitust, mis hoiavad raamatut avatuna. Lisaks on tal libisemisvastane omadus, mis ei lase tal ümber kukkuda ka siis, kui lauaplaat on tõstetud nurga alla. See lisa kuulub Championi standardkomplekti.

Kirjutusalused

Tegemist on suurepärase kirjutamisalusega, mis kaitseb lauapinda. Tänu oma 1,5mm paksusele kummipõhjale on lauamatt libisemiskindel ka siis, kui laud on kalde all. Kirjutamisaluseid on võimalik soetada mitmes erinevas motiivis: baleriini, dinosauruste, maailmakaardi ja planeetidega. Need muudavad õppimise palju lõbusamaks ja  mängulisemaks. 

Mõõtmed: 60 x 42 cm

Riputustaskud

Utensilo kirjutusvahendite riputustasku on järjekordne vahend tagamaks töölaua korrapärasus. Valikus on kaks erinevat taskut seitsmes erinevas värvis; üks on mõeldud Flex Deck lisapinnale ja Championi paneelile ning teine mistahes lauamudelite küljepaneelidele.

moll Basket RD
Ideaalne lisand moll Tower-ile. Igaühel on valida ajatu, lihtsa halli või erkroosa, sinise või rohelise vahel. Ükskõik, kas maamaja stiilis või Skandinaavia sisustusega. Molli korvvildist karbid toovad lastetuppa sooja ja koduse hõngu. Korvikomplekt koosneb kahest ühesuurusest viltkastist ja virnastamisklambritest, et kaste saaks ideaalselt üksteise peale laduda.

Kõrgus 130mm, 70mm Värv Klassikaline sinine, klassikaline hall, klassikaline roheline, klassikaline roosa
moll Basket SQ
Tänu neljale erinevale värvilahendusele ja klassikalisele kujule sobivad vildikarbid igasse elustiili. Igaühel on valida ajatu, lihtsa halli või erkroosa, sinise või rohelise vahel. Ükskõik, kas maamaja stiilis või Skandinaavia sisustusega. Molli korvvildist karbid toovad lastetuppa sooja ja koduse hõngu. Korvikomplekt koosneb kahest ühesuurusest vildikastist.

Mõõdud Korv SQ 70: 30 x 22 x 8 cm Mõõdud Korv SQ 130: 19 x 21 x 14 cm Värv Klassikaline sinine, klassikaline hall, klassikaline roheline, klassikaline roosa