RATASTEGA SAHTLIBOKSID

Arukad, ohutud ja purunematud sahtliboksid

Molli sahtliboksid hoiavad ära võimaliku kaose, mis võib lapse laual tekkida: nad pakuvad rohkelt ruumi kõikvõimalikele paberitele, raamatutele, kaustikutele, CD-le, märkmetele ja kirjutusvahenditele. Vajadusel saab ka juurde tellida sahtliboksi lisasahtli nagu OrgaSet organizer. Moll`i kvaliteet ilmneb eriti mobiilsetes komponentides – need on ohutud ja vahvad. Kõikidel sahtliboksidel on nii kaks lukustatavat ratast  kui ka 1 lukustatav sahtel.  Sahtlid on varustatud automaatse isesulguva mehhanismiga. 

Sahtliboksidel on saadaval ka mitmed värvilahendused. Pro ja Profi sahtliboksil saab lisaks valgetele pindadele tellida ka tammest, vahtrast või pöögipuust paneele. Lapsed saavad aga mööblieseme ise oma soovi järgi disainida ja lõbusamaks muuta mitme erinevat värvi käepidemetega, mis kõikide sahtlitega kaasas käivad.

Mollil on 4 erinevat konteinerit: Cubicu mudelid sobivad hästi disainlaudade ja Championiga. Pro ja Profi disain on mõeldud Winneri ja Jokeri lauaga. 

Cubic

Cubic on liikuv sahtliboksil on kolm sahtlit, millest pealmine kirjavahendite sahtel käib lukku. 

Cubicut saab ka kasutada teisel otstarbel: tellides sahtliboksile peale tumbapadja, on võimalik teda kasutada ka istumiseks. Katet on lihtne puhastada ning ta on saadaval väga mitmetes erinevates värvides. 

43 x 54 x 42 cm
22.5 kg

 

moll cubic sahtliboks roosa kattepadjaga
moll sahtliboks cubicmax

Cubicmax

Cubicmax on XXL suuruses alternatiiv Cubicule, millel on veel üks lisasahtel ning 2 riiulit. Lisaks sellele, et tal on rohkem hoiustamisruumi, annab ta võimaluse teha tegevusi ka püstiasendis. 

43 x 54 x 88 cm
37.0 kg

Pro

Mobiilset Pro sahtliboksi saab kasutada milleks iganes, kas õppimiseks, käsitööks või maalimiseks. Seega sobib ta ideaalselt töökeskkonna laiendamiseks. Sahtli uksed on hõbedased, kuid sahtlipaneele annab teha ka tamme-, vahtra- kui ka pöögipuust.

43 x 54 x 42 cm
21.0 kg

moll kirjutuslaua kapp