RATASTEGA SAHTLIBOKSID

Arukad, ohutud ja purunematud sahtliboksid

Molli sahtliboksid hoiavad ära võimaliku kaose, mis võib lapse laual tekkida: nad pakuvad rohkelt ruumi kõikvõimalikele paberitele, raamatutele, kaustikutele, CD-le, märkmetele ja kirjutusvahenditele. Vajadusel saab ka juurde tellida sahtliboksi lisasahtli nagu OrgaSet organizer. Moll`i kvaliteet ilmneb eriti mobiilsetes komponentides – need on ohutud ja vahvad. Kõikidel sahtliboksidel on nii kaks lukustatavat ratast  kui ka 1 lukustatav sahtel.  Sahtlid on varustatud automaatse isesulguva mehhanismiga. 

Sahtliboksidel on saadaval ka mitmed värvilahendused. Pro ja Profi sahtliboksil saab lisaks valgetele pindadele tellida ka tammest, vahtrast või pöögipuust paneele. Lapsed saavad aga mööblieseme ise oma soovi järgi disainida ja lõbusamaks muuta mitme erinevat värvi käepidemetega, mis kõikide sahtlitega kaasas käivad.

Mollil on 4 erinevat konteinerit: Cubicu mudelid sobivad hästi disainlaudade ja Championiga. Pro ja Profi disain on mõeldud Winneri ja Jokeri lauaga. 

Cubic

Cubic on liikuv sahtliboksil on kolm sahtlit, millest pealmine kirjavahendite sahtel käib lukku. 

Cubicut saab ka kasutada teisel otstarbel: tellides sahtliboksile peale tumbapadja, on võimalik teda kasutada ka istumiseks. Katet on lihtne puhastada ning ta on saadaval väga mitmetes erinevates värvides. 

43 x 54 x 42 cm
22.5 kg

 

moll cubic sahtliboks roosa kattepadjaga
moll sahtliboks cubicmax

Cubicmax

Cubicmax on XXL suuruses alternatiiv Cubicule, millel on veel üks lisasahtel ning 2 riiulit. Lisaks sellele, et tal on rohkem hoiustamisruumi, annab ta võimaluse teha tegevusi ka püstiasendis. 

43 x 54 x 88 cm
37.0 kg

Pro

Mobiilset Pro sahtliboksi saab kasutada milleks iganes, kas õppimiseks, käsitööks või maalimiseks. Seega sobib ta ideaalselt töökeskkonna laiendamiseks. Sahtli uksed on hõbedased, kuid sahtlipaneele annab teha ka tamme-, vahtra- kui ka pöögipuust.

43 x 54 x 42 cm
21.0 kg

moll kirjutuslaua kapp

C6

C6 on midagi enamat kui lihtsalt hoiumööbel. See on disainitud sahtliüksus, mida saab kasutada täiendava istmena ja millel on erakordsed disainifunktsioonid. See pakub dekoratiivseid värve pehme puudutusega pinnaga, alumiiniumist nurgaprofiile, kolme käepidemeta sahtlit ja lukustuspiduriga topeltrattaid.

C8

Materjal, disaini esteetika, funktsioon. C8 sahtlikonteiner sisaldab nelja lükatavat avatavat sahtlit, täiendavat panipaika konteineri tagaküljel ja enam kui 36 disainimutatsiooni. Ülemine sahtel on kujundatud kirjatarvete väljatõmmatavaks integreeritud salakambriga. Alumised kolm sahtlit pakuvad A3 panipaika, mida saab eraldajaga jagada (kaasas). Mahuti tagaküljel on täiendav panipaik; riiulit saab paigaldada kolmele erinevale kõrgusele.

R9

R9 on uuenduslik pöörlev riiul, millel on ainulaadne pehme puudutusega viimistlus ja hämmastav ruudukujuline aluspind. Saadaval kolmes värvitoonis ja kahes paigalduskõrguses. R9 pakub loomingulist vabadust nii kodus kui kontoris. Pole tähtis, kas 67 cm kõrgusel alusversioonil või täiskõrgusega 125 cm.