MATERJALID JA VÄRVID IGALE MAITSELE

Ole ise oma mööbli disainer

Molli mööbel on lisaks ergonoomilisusele ka lõbus ja stiilne. Nii lapsed kui täiskasvanud saavad endale kujundada meelepärase töökoha, valides pindasid või dekoratiivelemente just enda maitse järgi. Lapsed saavad värve vahetada kasvõi iga päev – laudadega käib kaasas karp erivärviliste lisadega. Eri värvivalik on ka täiskasvanutele suunatud kontorilaudadel, tänu millele saab laua tooni valida vastavalt ülejäänud sisustuselementidele. 

Detailid on kergesti hooldatavad, vastupidavad, vetthülgavad ja kauakestvad. Kombinatsioonis kaetud melamiin madalaemissioonilise saepuruplaadiga (E1, 19 mm), ümardatud servade ja nurkadega, 2 mm paksuste servaspoonide, kõrgkvaliteediliste metall- ja plastikdetailidega vastab moll kõrgeimatele mööblile esitatavatele nõudmistele kvaliteedi ja tehnoloogia osas. 

Täispuitpinnad on töödeldud erinevate naturaalsete õlide ja vahadega. Seda tüüpi viimistlus on lisaks naturaalsusele ka puu struktuuri esiletoov. Puu soe toon loob meeldiva turvatunde, mis on laste jaoks eriti oluline.

Laste toolide katted kuuluvad kahte gruppi: Classic, milles on klassikalised toonid ning Trend. Trend on Molli lastetoolide uus materjalide kollektsioon. Materjalid on tugevad ning sobivad intensiivseks kasutamiseks. Molli tooli polstrimaterjalid on keskkonnasõbralikud, toodetud raskemetalli pigmentideta. Neid on hoolikalt testitud vastavalt Oeko-Tex® Standard 100-le ohtlike ainete vastu. Kõik materjalid on väga kulumis- ja tulekindlad. Isegi hooldamine on lihtne: tuleb vaid regulaarselt tolmuimejaga puhastada ja määrdunud pinda niiske lapiga pühkida.

Dekoratiivmaterjalid laua paneelidele ja sahtliboksidele

Värvid Unique T7 disainlaua vahepaneelile

Dekoratiivmaterjalid Unique T7 Exclusive ja XL Exclusive disainlauadadele