Winner

Winner on molli laudadest kõige mitmekülgsem ja unikaalsem pakkudes kasutajale lugematul hulgal erinevaid disainivariatsioone ning personaalseid lahendusi. Koos panipaiga, laiendite ning aksessuaaridega on kokku lausa kuni 2160 erinevat disainivõimalust.

Tänu oma kõrgust reguleeritavale omadusele sobib ta pikkusele 120 cm kuni 200 cm. Valikus on erineva laiusega lauavariante: kui 120 cm Winner sobib ruumikamasse tuppa, siis 90 cm Winner Compact mahub ka väiksemasse töökeskkonda ideaalselt. Mõeldud on ka nii vasaku- kui paremakäelistele – nendele on loodud lauad (Winner Split), mille ühte poolt saab tõsta nurga alla vastavalt vajadusele, säilitades ühtlase tasapinna laua teisel poole.

Laua standardvarustusse kuuluvad magnetiline joonlaud, koolikoti nagi ja läbipaistev raamatuhoidja. Juurde saab soetada mahuka lauasahtli, kirjutuslaua kappe ja erinevaid lisapindasid.

Kõrguse muutmine

  • Comfort – jo-jo baasil põhinev kõrguse reguleerimise süsteem
  • Classic – laua kõrguse reguleeritavus mehaanilisel teel

Lauaplaadi unikaalne tõstepositsioon

Lauaplaati saab tõsta astmelise süsteemiga kuni 18° nurga alla. 

Saadaval erinevates versioonides

  • Winner (120 × 70 × 53-82 cm; 40,5kg)
  • Winner Compact (90 × 70 × 53-82 cm; 28kg)
  • Winner Split
    • Winner Split Left Up (sobilik paremakäelistele)
    • Winner Split Right Up (sobilik vasakukäelistele)
Laua värvivalik

Valida on võimalik 3 materjali vahel: valge fiiberlaud ning tammest või vahtrapuust laud.  

Jo-jo & laua aktsentide värvid

Iga Winneri lauaga käivad kaasas 6 erineva tooniga värvidekoori, millega saab vahetada jo-jo nuppude katteid kui ka lauaplaadi disainielemente. See tähendab, et sa ei pea värvivalikus otsustama kohe, sa saad neid ajas vahetada vastavalt oma soovidele ja tujudele. 

Aksessuaarid

Molli Winneri standardvarustus sisaldab endas mitmeid praktilisi lisasid. Iga laua juurde kuuluvad läbipaistev raamatuhoidja, suurendusklaasiga magnetiline mittelibisev joonlaud ning nagi koolikotile. Nimetatud lisavidinad täiendavad ideaalselt õpikeskkonda. Lisaks on ka nende tootmise puhul jälgitud kvaliteedinõudeid ja rõhku pandud kestvusele. 

Lisapinnad

Vajadused lapse õppekeskkonnale võivad olla pidevas muutumises. Seepärast pakub moll lahendust, mis annab sulle võimaluse laiendada olemasolevat lauda mistahes ajahetkel. Valikus on erisugused laiendid nii kõrgusesse kui ka laiusesse. Selline süsteem ei taga vaid seda, et laud sinu lapsega kasvab, aga ka pakub optimaalseid õppimis- ja töötamistingimusi.