Joker

moll joker laste kirjutuslaud valge

Joker on molli laudade kõige minimalistlikum versioon, kuid lihtsatest vähestest detailidest hoolimata, säilitab ta oma kvaliteedi ning funktsiooni. Kõrguse reguleeritavus, lauaplaadi tõstmisvõimalus, erinev lauamaterjali valik vahtrapuust, tammest või klassikalisest valgest fiibrist, kui ka värviribad laua lõbusamaks muutmiseks pakuvad mugavust ning ergonoomilisust. Laua põhivarustusega käib kaasas praktiline kirjutusvahendite hoidja. Panipaiga vajadusel saab lauale juurde tellida hiiglasuure sahtli või kirjutuslaua kapid Pro või Profi, mis on väga suure mahutavusega.

Kõrguse muutmine

Laua kõrgust on võimalik muuta mehhaanilisel teel selleks mõeldud kangi abil. 

Unikaalne tõstepositsioon

Lauaplaati saab tõsta vedru abil kuni 18 ° nurga alla, et töö- või õppeprotsess oleks mugavam ja ergnoomilisem.

Lisainfo

Kaal: 34,4 kg

Mõõtmed: 117 × 68 × 53-82 cm

Laua värvivalik

Valida on võimalik 3 materjali vahel: valge fiiberlaud ning tammest või vahtrapuust laud.

Laua küljeribade värvid

Iga Championi lauaga käib kaasas stiilne karp, mis sisaldab endas 6 erinevat värvi riba, millega saab katta laua disainielemente. See tähendab, et sa ei pea värvivalikus otsustama kohe, sa saad neid ajas vahetada vastavalt oma soovidele ja tujudele. 

Aksessuaarid

Jokeri laudadega käivad kaasas nagi kotile kui ka libisemiskindel lauapiire, mis töötab ka joonlauana. Nimetatud lisavidinad täiendavad ideaalselt õppimiskeskkonda. Lisaks on ka nende tootmise puhul jälgitud kvaliteedinõudeid ja rõhku pandud kestvusele. 

Lisapinnad

Kui tööpinda on juurde vaja, siis moll annab sulle võimaluse laiendada olemasolevat lauda mistahes ajahetkel. Jokeri lauda saab laiendada küljeplaatidega.