Champion Compact Express

moll champion compact express valge

Championi laudade pere uusim liige on Champion Compact Express, mis on omanäoline kõrguses reguleeritav laud, mille taga saab õppida nii istudes kui ka püsti seistes. Laud sobib pikkusele 155-200cm. 

Kõrguse muutmine

Laua kõrguse reguleerimiseks on loodud Classic süsteem – lauaplaadi küljes on käepide, mille abil saab laua kõrgust lihtsasti muuta. 

Unikaalne tõstepositsioon

Lauaplaadi tõstmiseks on selleks loodud lintrullik, mida tõmmates saab lauaplaadi asetuse nurka nii suurendada kui vähendada. Nii saab laps lugeda või kirjutada just temale mugavas ja sobivas asendis tagamaks ergonoomilise istumisasendi.

Juhtmevaba laadimissüsteem

Juurde on võimalik tellida juhtmevaba laadimise funktsioon nutiseadmetele.

Lisainfo

Mõõtmed: 90 × 72 × 69-114 cm

Küljeplaatide värvivalik

Valikus on 6 kaasaaegset tooni; kusjuures kasutatud on keskmise tugevusega fiiberlauda, mis on kaetud kõrgkvaliteetse lakiga.

Lisaks on 2 täispuidust küljeplaati, mis annavad lauale rohkem loodusliku tunde. Nii tamme kui ka kreeka pähklipuust plaadid on kaetud õliga. 

Laua aktsentide värvid

Iga Championi lauaga käib kaasas stiilne karp, mis sisaldab endas 8 värvilist dekoratiivklotsi, millega saab katta erinevaid laua elemente. See tähendab, et sa ei pea värvivalikus otsustama kohe, sa saad neid ajas vahetada vastavalt oma soovidele ja tujudele. 

Aksessuaarid

Iga Championi laua juurde kuuluvad sellised praktilised vahendid nagu kokkuvolditav raamatuhoidja, suurendusklaasiga magnetiline mittelibisev joonlaud ning nagi koolikotile. Nimetatud lisavidinad täiendavad ideaalselt õppimiskeskkonda. Lisaks on ka nende tootmise puhul jälgitud kvaliteedinõudeid ja rõhku pandud kestvusele. 

Lisapinnad

Olemasolevat lauda saab laiendada erisuguste laienditega nii kõrgusesse kui ka laiusesse mistahes ajahetkel. Selline süsteem ei taga vaid seda, et laud lapsega kasvab, aga ka pakub optimaalseid õppimis- ja töötamistingimusi. 

GDA-reddot-Champion auhinnad

moll Champion valiti välja rahvusvahelise ekspertide žürii poolt oma väljapaistva disaini pärast ning ta võitis auhinna Red Dot Design Award 2012. Reddot on rahvusvaheline auhind kõrge disainikvaliteedi eest ning selle võidavad vaid need tooted, mis erinevad teistest märkimisväärselt oma disaini poolest. 

moll Champion nomineeriti tuntud auhinnale German Design Award 2018. German Design Council valib igal aastal välja tooted, mis on eeskujuks teistele brändidele disainimaastikul.