MÖÖBEL, MIS KASVAB KOOS LAPSEGA

Reguleeritavad kirjutuslauad lastele

Palju pööratakse tähelepanu sellele, et laste riided ja jalatsid oleksid kvaliteetsed, õiges suuruses ja täidaksid oma funktsiooni või siis mänguasjad oleksid kvaliteetsed ja ohutud. Kuid millegipärast pannakse vähem rõhku laste õpikeskkonnale. Liigagi tihti kipuvad lapsed istuma köögilaua ääres ning vale kõrgusega toolil, mis põhjustavad kehva kehahoiaku. Selle tagajärjeks on tulevikus seljaprobleemid ja peavalud. 

Lapsed vajavad ergonoomilist mööblit, mida saab reguleerida vastavalt nende mõõtudele igas eluetapis alates eelkoolieast kuni keskkooli lõpuni. Just seda pakubki moll oma uudsete lahendustega, mida saab kohandada vastavalt inimeste eelistustele ja harjumustele. Mängida saab erinevate lauaga kaasaskäivate värvivalikutega ning erinevate juurde tellitavate lisapindadega – kõik see tagab kreatiivse ja individuaalse lähenemise kasutajate kogemuses. Just tänu sellele paistavadki molli lauasüsteemid teiste seast välja juba üle 40 aasta.

Champion

Kvaliteet, funktsioon ja disain — Champion kehtestab uued standardid lastetubadele. Mitte üheski teises lauas ei ole omavahel kombineeritud disain, ergonoomika ja turvalisus sellisel viisil nagu Champion seda teha on suutnud. Integreeritud jo-jo seadeldis annab lastele võimaluse väga lihtsalt reguleerida oma laua kõrgust. Ümarad lauaotsad tagavad ohutuse. Championil on suurepärane disain: 2012. aastal võitis ta The Red Dot disainiauhinna ja 2018. aastal German Design auhinna.

moll champion laste kirjutuslaud valge
laud Champion Compact valge

Champion Compact

Nagu nimigi ütleb, on see laud kompaktne ehk ta ei võta väga palju ruumi, kuid säilitab oma funktsionaalsuse kõikvõimalike lisalahenduste ja laienduste abil. Võrreldes Championiga on ta 30cm kitsam, mis tagab laua mahtuvuse ka kõige kitsamatesse toanurkadesse. 

Champion Compact Express

Molli üks põhiprintsiipidest on see, et laud peab olema reguleeritav – niiöelda kasvaks koos lapsega. 2019. aasta uusim toode  on loodud just sellisel moel, et laud saadaks lapsi eelkoolist kuni ülikooliaastateni ning seejärel saaksid seda kasutada täiskasvanud kontoris püstiseisulauana. 

moll champion compact express valge
moll winner comfort laste kirjutuslaud

Winner

Võrreldes teiste molli laudadega, pakub Winner kõikvõimalikke lisaväärtusi. Peale suure valiku lisaseadmete, mis lauaga kaasas käivad, saab valida kahe erineva laua vahel – Winner ja Winner Compact, mida annab jällegi reguleerida vastavalt lapse pikkusele. Tänu oma atraktiivsetele dekoratiivelementidele ning suurele laienduste valikule vastab Winner iga inimese soovidele pakkudes üle 2160 võimaliku disainilahenduse. Sõltuvalt ruumi vajadustest, vanusest ja lapse pikkusest, annab Winnerit kasutada ilma lahti võtmata väga pikka aega. 

Joker

Joker on hästi läbimõeldud minimalistlik klassika, kuid samas ei ole unustatud disaini, kvaliteeti ja funktsionaalsust. Laua kõrguse ja lauapinna nurga reguleeritavus ning erinevate disainielementide vahetamise võimalus muudavad teie töökeskkonna mugavaks, ergonoomiliseks ja nauditavaks.